forum.Kanu.pl » Strona Główna

 SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
zlot 2010
Autor Wiadomość
CANIS 


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 46
Skąd: Stare Jabłonki
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   zlot 2010

tak jak zapowiadałem na Hańczy zapraszam na XI zlot 27-29 sierpnia 2010 na Kanał Elbląski przepłyniemy sobie pochylnie - a raczej przejedziemy na wózkach; Radek jest za, mam nadzieję że Andrzej nie będzie miał nic przeciwko; w Buczyńcu jest piękne, nowe pole namiotowe, pod koniec czerwca podam szczegóły bo będę tam pływał i sprawdzę odległości,

do zobaczenia
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Czekamy na informacje,

Ekipa z Raciąż już się szykuje.



Pozdrawiam Radek
 
 
Radek 


Pomógł: 20 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 1226
Skąd: Raciąż
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Witam,



Po naradzie z Andrzejem XI Zlot Kanu odbędzie się w Buczyńcu (kanał Elbląski) w terminie 27-29 sierpnia 2010.



Informacje dotyczące programu pod koniec czerwca.



Pozdrawiam Radek
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

Ja z żonką niestety nie dam rady - oboje pracujemy 28 XIII, ale jeżeli ktoś z Was ma zamiar pojawić się ciut wcześniej (25-26) to chętnie dołączmy. Bo przyjazd tylko 27 VIII i na pół dnia nie wchodzi w rachubę :\
  
 
 
kugorki


Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Warszawa
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   :)

dobrze już znać termin :) ) mam nadzieję, że się uda i jakąś damską ekipą dojedziemy :wink:



ps. w drugiej połowie czerwca wyjdzie WIOSŁO! polecam :wink:
 
 
CANIS 


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 46
Skąd: Stare Jabłonki
Wysłany: 1970-01-01, 01:00   

proponuje następujący plan tegorocznego zlotu:

piątek 27 - spotykamy się na polu biwakowym w Buczyńcu przy dolnym stanowisku pochylni, dojazd z E-7 skręcając w Marzewie lub Pasłęku

sobota 28 - wieziemy kanu do Pasłęka i wsiadamy na rzekę Wąską, płyniemy około 20 km do Buczyńca pokonując po drodze cztery pochylnie ( jeśli Wąska nie będzie miała wody to wyruszymy z jeziora Druzno)

niedziela 29 - przejedziemy się pochylnią w górę gdzie zwiedzimy muzeum i maszynownię a jak będzie pogoda i ochota to popłyniemy do Karczemki - ok. 8 km

oczywiście jak ktoś przyjedzie wcześniej to może płynąć w piątek z Elbląga a w niedzielę można też popłynąć 17 km na pole biwakowe w Wilamowie
 
 
PANDA 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 40
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2010-07-09, 09:53   

Witam wszystkich :)

No, no... zapowiada się nieźle :) Miejsce super, ale najważniejsze, że znów mozna będzie spotkać znajome twarze.

Pozdrawiam i do zobaczenia -


Nieco bardziej sprawny PANDA :)
_________________
byle dalej...
 
 
puchalsw 


Dołączył: 07 Lip 2010
Posty: 60
Skąd: Stolyca
Wysłany: 2010-07-09, 11:09   

Witam Forumowiczów
Zgłaszam swój udział w Zlocie, i korzystając z okazji, przedstawię się.
Od listopada zeszłego roku jestem dumnym właścicielem Żabiego Kruka wykonanego przez Marcina Sochaja z hobbo.net.
Przyznam że robiłem awanse wokół kanu Radka, ale stwierdziłem że lepiej jest zacząć od lżejszej i tańszej łódki wykonanej techniką szycia i klejenia, a potem jeśli bakcyl się narodzi przenieść się na "słomkę" (tak wśród żeglarzy nazywa się kadłuby wykonane techniką w której Radek klei swoje kanu - jeśli popełniłem jakiegoś "środowiskowego lapsusa" to przepraszam).
Teraz już wiem, że kanu zagościło w moim sercu na zawsze. Uwielbiam moje Cree (tak nazwałem moje czółno) ale zdaje się że na zimę coś będę obstalowywał nowego :-) ...
Póki co, Zlot będzie dla mnie okazją popływania w większym gronie zapaleńców, i mam nadzieje nauczenia się czegoś od bardziej doświadczonych ode mnie.
Kocham żagle, ale zauważyłem że kanu daje niesamowitą wolność myśli i czynu.
Mieszkam przy kanale wodnym, skąd mogę spłynąć do pobliskiego jeziora. Szybka decyzja, i już jestem na wodzie.
Z żaglami niestety tak nie jest. każde wyjście wymaga przygotowania, planowania. Ale to też niesamowite przeżycie.
Mam nadzieję że mój romans z kanu, Ściągnie więcej zapaleńców z mojego rodzimego forum reconnet.pl. Tam dużo podobnych mnie, facetów zmęczonych życiem biurowym poszukuje ciszy i spokoju w kontakcie z przyrodą. Można to mieć zarówno łażąc po lesie i śpiąc pod świerkiem, jak i pływając na kanu.

Mam pytanie dotyczące zlotu. Czy mogę zabrać ze sobą mojego dzielnego teriera? Jakie są zasady? Bąbel uwielbia łazić ze mną po lesie, spać pod pałatką, a ostatnio spodobało mu się pływanie na kanu. Pies jest mały (Jack Russel), lecz wielki sercem i przyjazny.
Pozdrawiam
Wojtek
_________________
Tak sobie pływam....
 
 
DeeL 

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2010-07-20, 22:19   

Dawno nie gościłem, troche przez zmianę forum.

Nowy człowiek i nikt nie odpowiada :/

Na zlot oczywiscie można brać pieska. Wczesniej już niejeden pływał.
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-21, 06:41   

DeeL napisał/a:
Dawno nie gościłem, troche przez zmianę forum.

jaki to zrobiło problem?? Pytam jako osobnik zaangażowany w przenoskę - być może ten problem jest nadal aktualny ...

DeeL napisał/a:
Nowy człowiek i nikt nie odpowiada :/

tak trochę nieładnie to wyszło :\ tyle że ja ani organizator ani uczestnik, więc się wcinać nie chciałem :]

PS
puchalsw - witaj na forum :]
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
DeeL 

Dołączył: 21 Lut 2008
Posty: 32
Skąd: Koszalin
Wysłany: 2010-07-21, 15:53   

Myszoor napisał/a:
DeeL napisał/a:
Dawno nie gościłem, troche przez zmianę forum.

jaki to zrobiło problem??


Nie nie, to moja wina, albo lenistwo, albo słaby wzrok.
W narzuconym hasle do nowego forum "l" odczytałem jako "I" i nie wyszło. Potem jakoś ociągałem się z ponowną próbą.

Już jest OK.

L
 
 
Myszoor 
Miłośnik Myszek :)


Pomógł: 8 razy
Dołączył: 23 Kwi 2010
Posty: 1407
Skąd: zDolny Śląsk
Wysłany: 2010-07-21, 16:47   

DeeL napisał/a:
Już jest OK.

uff :]
_________________
Good judgment comes from experience, and experience comes from bad judgment : ) | Mysia Perć™ : P
Dumoine - zapiski z budowy -> eBook
 
 
kugorki


Dołączył: 02 Wrz 2009
Posty: 128
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2010-07-23, 18:42   

witajcie :)

Panda, właśnie Cię wspominałam z naszymi Znajomymi zza większej wody :) mam nadzieję, że dotrę i ja i że się spotkamy :)

A psy na wodzie-od pierwszego zlotu psy pływają na kanu, więc każda forma kultywowania nowej świeckiej tradycji jest mile widziane, jak sądzę ;)

No, zgłoszę się po urlopie, jak zostanie funduszy ;)

pozdrawiam!
 
 
CANIS 


Dołączył: 05 Lip 2010
Posty: 46
Skąd: Stare Jabłonki
Wysłany: 2010-08-01, 15:14   

witam ponownie, trochę byłem zajęty a troche mnie nie było; Panda - oczywiście pieska można zabrać na kanu; do zlotu już prawie jestem na miejscu więc jakby były jakieś pytania to postaram się odpowiadać; dobrze byłoby wiedzieć orientacyjnie ile łódek szykuje się na zlot bo muszę zamówić transport kierowców z Pasłęka a nie wiem czy zamawiać busa czy autokar, dlatego proszę zgłaszać się na priv
 
 
PANDA 


Pomógł: 2 razy
Dołączył: 24 Wrz 2006
Posty: 40
Skąd: Żyrardów
Wysłany: 2010-08-02, 17:37   

Pieska nie mam :) . Na zlocie będę. Łódkę mam własną.

Pozdrawiam wszystkich, :D
_________________
byle dalej...
 
 
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku


Skocz do:  

Aktywności propagowane w tym forum mogą być niebezpieczne dla życia lub zdrowia.
Administrator nie bierze odpowiedzialności za ewentualne wypadki zaistniałe podczas ich uprawiania.
Pływaj zawsze w kamizelce asekuracyjnej. 90% (!) utonięć można by uniknąć gdyby ofiara miała ją założoną!

Korzystanie z Forum.Kanu.pl i www.Kanu.pl oznacza akceptację Regulaminu oraz zgodę na wykorzystywanie plików "cookies".

Administratorem www.Kanu.pl i forum.Kanu.pl jest Piotrek "Myszoor" Kaleta.

Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group